20.09.2016

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku: 2,5% na 4 miesiące bez warunków

W ofercie Idea Banku właśnie pojawiła się nowa propozycja.


lokata bezkonkurencyjna idea bank 2,5%
To Lokata Bezkonkurencyjna, która na tle konkurencji ma być najlepsza (w porównaniu z ofertami bez warunków promocyjnych). I dożyliśmy czasów gdy do miana takiej oferty wystarczy stawka 2,5% w skali roku.

Oszczędzający mogą zauważyć bardzo złą tendencję. Oprocentowanie lokat spada. Jeszcze miesiąc temu na Lokacie Bezkonkurencyjnej można było uzyskać 2,75% w skali roku, a w czerwcu na Lokacie "Tylko Teraz" aż 3%.

Aktualna propozycja wygląda już o wiele gorzej.

CECHY LOKATY BEZKONKURENCYJNEJ (regulamin lokaty):
  • oprocentowanie: 2,5% stałe 
  • okres lokaty: 1 lub 4 miesiące 
  • min. kwota lokaty: 500 zł 
  • max. kwota lokaty: 1 000 000 zł

Lokatę mogą założyć zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. W przypadku tych pierwszych wniosek o lokatę należy złożyć na stronie internetowej banku. Zaś osoby, które już posiadają login do bankowości internetowej Idea Banku, wniosek o lokatę złożą właśnie po zalogowaniu. 

Wniosek można opłacić w ciągu 2 dni roboczych. Aby skorzystać z depozytu nie ma wymogu posiadania czy otwierania konta w Idea Banku.

Lokata jest odnawialna, więc warto pamiętać o jej zakończeniu, bo po upływie pierwszego miesiąca (lub czterech) oprocentowanie spada do żenująco niskiego. Można też uprzednio zmienić lokatę na nieodnawialną - wówczas niezbędny jest jednak kontakt z infolinią banku.

Osoby które dotąd nie miały żadnych produktów w Idea Banku, współpracę mogą zacząć od Lokaty Happy. To propozycja powitalna na której można uzyskać 4% na 2 miesiące lub 3,5% na 1 albo 3 miesiące. Bez względu na wybraną opcję okresu trwania umowy, ulokować można na takim depozycie do 10 000 zł. Również bez otwierania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów banku. Wraz ze złożeniem wniosku o lokatę uzyskasz dostęp do bankowości internetowej i możliwość korzystania z pozostałych depozytów banku (w tym z Lokaty Bezkonkurencyjnej).

Załóż Lokatę Happy z oprocentowaniem do 4%

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza